REKLAMA

Pierwszy dzień Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Sporo dobrej zabawy! (FOTO, VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. 10 edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich owocuje w wiele atrakcji dla każdego! Od najmłodszych do tych najstarszych, dla tych, którzy lubią wrażenia, a także dla tych którzy chcą poznawać, odkrywać i uczyć się czegoś nowego. Publikujemy relację z pierwszego dnia jubileuszowej odsłony tej imprezy, a także zachęcamy do wzięcia udziału w drugim dniu, równie pełnym atrakcji. Zobaczcie, jak bawili się uczestnicy pierwszego dnia i nie czekajcie z decyzją zbyt długo – dołączcie do zabawy! 

Dołącz do imprezy ❗️ SPRAWDŹ PROGRAM 

Jeśli jubileusz, to koniecznie musiał być tort. Ogromny, bo ważący aż 30 kg! 

Dzień pełen wrażeń i wielu atrakcji zakończył koncert zespołu ROCKAWAY. Prezentujemy Państwu krótką relację z koncertu. 

Sporym zainteresowaniem cieszyły się także spływy pontonowe oraz zjazdy tyrolką! Jeśli nie zdążyliście wczoraj, możecie dołączyć do zabawy i spróbować wrażeń jeszcze dziś! 

Dzięki zaangażowaniu Muzeum Historyczne W Sanoku zabraliśmy Państwa dzisiaj również w podróż w czasie ???? Przenieśliśmy się do XV wieku, kiedy księżniczka litewska i królowa Polski, za Zamku w Sanoku obserwowała rycerskie potyczki ⚔️???? – informują organizatorzy.

 – Pierwsi zawodnicy już na starcie Gry Miejskiej ???????? Jest motywacja do poznawania tajników związanych z Sanokiem, są uśmiechy i dużo frajdy! Zapraszamy na wyjątkowy challenge do godziny 18:00 przed siedzibę Młodzieżowego Domu Kultury na Plac św. Michała ???? – informują organizatorzy. 

Od godziny 8:30 do godziny 15:00 trwał Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa to nie lada wyzwanie, bo blisko 40 kilometrów od  Sanoka, przez:  Zagórz, Poraż, Niebieszczany aż do mety w sanockim Skansenie.

Zobacz relację video ze startu Rodzinnego Rajdu Rowerowego!

 

 

Dołącz do imprezy ❗️ SPRAWDŹ PROGRAM 

Wydarzenia zorganizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich ✅


14-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook