REKLAMA

Na terenie Gminy Ustrzyki Dolne przybywa przedsiębiorców!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Na terenie Gminy Ustrzyki Dolne działają przedsiębiorcy, którzy prowadzą swój biznes nie tylko lokalnie, ale również eksportują towary na całą Europę.

Bartosz Romowicz. Arch. prywatne

Jak czytamy na profilu Bartosza Romowicza, burmistrza Ustrzyk Dolnych: „Aleksander Dutkowski właściciel Global Chemia Group firmy która mieści się w jednej z hal magazynowych na terenie byłego przedsiębiorstwa drzewnego, zajmuje się produkcją detergentów – proszków, żeli do prania, płynów do płukania i do mycia naczyń. – Produkty te wyjeżdżają do – Francji, Łotwy, Litwy, Szwecji, Norwegii, Bułgarii, Macedonii, Mołdawii i innych krajów. To zdecydowanie świadczy o dobrej jakości wytwarzanych na terenie naszej gminy produktów  – podkreśla włodarz gminy.

– Pan Aleksander wspiera także działania charytatywne i społeczne. Często przekazuje swoje produkty za darmo naszym seniorom i osobom potrzebującym, bardzo za to dziękuję!  W ubiegłym tygodniu udało mi się odwiedzić firmę pana Aleksandra, zapoznać się z produkcją, ale też problemami z jakimi na co dzień zmagają się ludzie biznesu – dodaje.

Co roku w raporcie o stanie Gminy, przedstawiana jest liczbę przedsiębiorców w Gminie Ustrzyki Dolne. Z roku na rok przybywa osób, które prowadzą działalność gospodarczą. W 2019 roku zarejestrowane były 1 346 podmioty, w roku 2020 – 1 441, w 2021 – 1 538, a na koniec 2022 roku liczba przedsiębiorców wynosiła 1 601.

– Cieszę się, że tak jest! Staramy się tworzyć odpowiednie warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, ale żeby tak było potrzebujemy Waszej pomocy. Jeśli chcesz się w tym temacie podzielić z nami, ze mną, swoją opinią zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej! – zaznacza Bartosz Romowicz.


fot. Bartosz Romowicz, strona – fb


06-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook