REKLAMA

Klienci o PODKARPACKIM BAZARKU. Doceniają jakość produktów (SONDA VIDEO)

Klienci o PODKARPACKIM BAZARKU. Doceniają jakość produktów (SONDA VIDEO)

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Na placu przed siedzibą Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się kolejna odsłona Podkarpackiego Bazarku, czyli święta zdrowej żywności prosto od lokalnych rolników. Jak co miesiąc, już od ponad roku, do Boguchwały zjechało ponad 100 wystawców z ofertą własnych wyrobów. Owoce, warzywa,miody, sery i różnego rodzaju wypieki, a także rzemiosło. Wszystko to, można było kupić podczas sierpniowego ekobazarku. Tym razem organizatorzy przygotowali również inne atrakcje. Odbyła się bowiem „Bitwa Regionów”, zaproszono również na koncerty. Gwiazdą wieczoru była kapela Zbóje. O zdanie na temat zakupów podczas ekobazarku pytamy klientów. Zapraszamy do obejrzenia NASZYCH MATERIAŁÓW VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ.


grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Święto zdrowej żywności. Tłumy na EKOBAZARKU! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Już teraz organizatorzy zapraszają na ekobazarek we wrześniu.

To idealna okazja, aby kupić smaczne i zdrowe produkty bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności oraz zaopatrzyć się w sezonowe warzywa i owoce.

W tym samym dniu odbędzie się również wojewódzki finał „Bitwy Regionów”, czyli konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Dużym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się, podstawowe produkty tj. owoce, warzywa, mięso, wędliny, chleb. Spory asortyment stanowią również przetwory. Smaków z domowych spiżarni nie są w stanie zastąpić wyroby oferowane w sieciach handlowych. Bazarek to platforma spotkań smakoszy i tych, którzy wciąż zwiększają asortyment towarów z gospodarstw.

Podkarpacki bazarek to szansa dla każdego, kto widzi jakim potencjałem jest wieś i jej dobrodziejstwa. Miody, pierzga, konfitury, owoce i warzywa, wypieki, a nawet rzemiosło ręczne – mieszkańcom Podkarpacia nie brakuje pomysłów na to, co można wytwarzać w gospodarstwach domowych.


08-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook