REKLAMA

Pożegnanie wakacji w leskim amfiteatrze z zespołem Yellow Horse

LESKO / PODKARPACIE. Już końcówka sierpnia, a to znak, że za kilka chwil czas wracać do szkolnych murów. Zanim to się jednak stanie Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza całe rodziny do miejskiego amfiteatru, by wspólnie pożegnać wakacje. W najbliższy piątek, 1 września 2023 r. zagra dla Was strzyżowski zespół Yellow Horse! Start o godzinie 18:00.

Muzycy nawiązują klimatem i duchem do przepięknej dekady lat siedemdziesiątych i nie tylko… Ich melodie to nieoczekiwane zderzenie przebojowości Creedence Clearwater Revival z liryzmem Uriah Heep i swojskością Neila Younga. Debiutancki album zespołu pt. „Lost Trail” łączy w sobie chwytliwe refreny i ciepłe brzmienia instrumentów akustycznych, a nad wszystkim unosi się duch hippisowskiego rocka. Klimat muzyki tworzonej przez Żółtego Konia przywołuje prerie Arizony, ale też… nasze Bieszczady. Dlatego tym bardziej zapraszamy w tą ciekawą podróż dźwięku i słowa.

Warto wspomnieć, że Yellow Horse w swoim dorobku fonograficznym posiada EP-kę „My Littel Girl” oraz wspomnianą już debiutancką płytę „Lost Trail” z 2018 roku, która dotarła do bardzo wysokich miejsc w zestawieniach najlepszych płyt tegoż roku, zdobywając m.in nagrodę Polskiego Radia Rzeszów „Werbel 2018” na najlepszy album roku. Niedawno muzycy wydali nowy singiel „Burn” promujący drugą płytę „Till I Die”, która ukaże się jesienią.

Po koncercie, od godziny 19:00 do tanecznych rytmów zachęci nas DJ Jurek.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

30-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook