REKLAMA

KOMAŃCZA. Nowa lokalizacja placówki Poczty Polskiej. Powrót bankowości. Komfortowe warunki (VIDEO)

KOMAŃCZA. Nowa lokalizacja placówki Poczty Polskiej. Powrót bankowości. Komfortowe warunki (VIDEO)

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Gmina Komańcza postarała się o nową lokalizację dla placówki pocztowej, która od końca października mieścić się będzie w ścisłym centrum Komańczy. Obiekt został zaprojektowany w nowej aranżacji, odpowiadającej aktualnym standardom instytucji. Mieszkańcy gminy Komańcza będą mogli załatwić wszelkie sprawy z oferty Poczty Polskiej, od przesyłek, poprzez płacenie rachunków, po zakup książek i towarów handlowych. Szczegóły w NASZEJ RELACJI VIDEO.

Oprócz diametralnej poprawy warunków przyjmowania klientów, a także funkcjonowania pracowników Poczty Polskiej, do Komańczy powrócą usługi bankowe.

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki dobrej współpracy władz gminy z radnymi.

WIĘCEJ W NASZEJ RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

Od kilku lat Poczta Polska przekształca sieć swoich placówek, dostrzegając potrzeby mieszkańców nie tylko wielkich miast, ale także małych miejscowości i wsi. Placówki pocztowe w takich właśnie miejscach mają duże znaczenie dla społeczeństwa, bo często nie ma w nich innych instytucji.

Mieszkańcy Komańczy mogą już korzystać z usług Poczty Polskiej w nowej lokalizacji, pod adresem Komańcza 79/5, znajdującej się w centrum miejscowości, w otoczeniu innych punktów usługowych oraz z dostępem do parkingu. Klienci będą mogli załatwić wszystkie sprawy z oferty całej Grupy Poczty Polskiej. W placówce będzie można m. in.: wysłać kartki, listy, paczki, wpłacić lub wypłacić pieniądze, opłacić rachunki, zamówić prenumeratę prasy, zakupić książki czy towary handlowe.

Poczta Polska realizuje zobowiązania wobec klientów, w zakresie dostępności do usług pocztowych oraz komfortu korzystania z pełnej oferty produktów i usług. Placówka pocztowa, taka jak ta w Komańczy, to ważny punkt usług pocztowych, finansowych i ubezpieczeniowych, w którym nasz klient może skorzystać z wielu różnorodnych, nowoczesnych produktów, a także kupić prasę i dobrą książkę – podkreślił obecny na uroczystym otwarciu nowej siedziby Andrzej Bodziony, wiceprezes Poczty Polskiej.

Placówka została zaprojektowana w nowej aranżacji, która cieszy się uznaniem osób korzystających z usług pocztowych. Jest również dostosowana do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Poczta w Komańczy będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:30, a w piątku między 12:30 a 20:00.

opis: Red., materiały prasowe

31-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook