REKLAMA

Rozpaleni Duchem. Koncert w mocy Ducha Świętego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę, 19 maja 2024 r. odbył się niezwykły koncert muzyki chrześcijańskiej. Ponad trzy godzinne wydarzenie zgromadziło tłumy na sanockim Rynku, Na scenie wystąpili Rozpaleni Duchem, czyli ponad 100 osobowa grupa muzyków – chórzystów i instrumentalistów dowodzonych przez ks. Dominika Długosza, organizatora i wikariusza Parafii pw. Przemienienia Pańskiego oraz Pawła Golińskiego, dyrygenta. 

Jeszcze przed koncertem przybyli na sanocki Rynek mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych na ten dzień atrakcji. Dostępna był strefa dla dzieci m. in. z dmuchaną zjeżdżalnią, fotobudką, malowaniem twarzy, kreatywnymi zabawkami, warsztatami LEGO. W strefie ewangelizacji można było zaczerpnąć Słowa Bożego, otrzymać naklejki i breloczki Rozpalonych Duchem, nabyć gadżety. Jako support wystąpili: Michał Matuszewski, Karolina Inka Ruchlewicz, Jakub Jankiewicz, Wojciech Putyra i Michał Weremiński.

O godzinie 18.00 wystąpili Rozpaleni Duchem z wieloma znanymi chrześcijańskimi utworami w ciekawych aranżacjach. Był to czas wypełniony modlitwą, uwielbieniem i zaproszeniem Ducha Świętego. Publiczność usłyszała dużej różnorodności piosenki, wykonane przez ponad 100 osobową grupę składającej się z orkiestry i chóru.

 

 


20-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook