REKLAMA

SAMURAJ SANOK: Łukasz Horodejczuk z Pucharem Polski MMA!

SPORT. W dniu 11.05.24 r w Żyrardowie odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski MMA w której udział wzięło 6 zawodników TEXOM Samuraj Sanok – juniorów i kadetów. Łukasz Horodejczuk w kategorii Kadet 55 kg, odniósł spektakularne zwycięstwo w swojej kategorii pokonując dwóch zawodników turniejowych przed czasem!

– W pierwszej walce sędzia odjął punkt Łukaszowi za niedozwoloną technikę, jednak chwilę po tym Łukasz poddaje przez balache swojego przeciwnika którym jest Kamil Inglot z klubu MMA Sokół Rymanów i melduje się w finale. Jego przeciwnikiem w finale jest aktualny Mistrz Polski Immaf w tej kategorii Iwo Kałuda z klubu PFT Zduńska Wola co nie robi żadnego wrażenia i po początkowej wymianie w stójce w której Łukasz jest celniejszy, walka ląduje w parterze gdzie zawodnik Samuraja niestety ląduje w pozycji na plecach. Jednak Łukasz rewelacyjnie pracuje zakładając przeciwnikowi balache w niesamowity sposób i w ten sposób kończy walkę! Puchar Polski w kategorii 55 kg kadet jedzie do Sanoka!

W pozostałych walkach. Sylwester Komarski 77 kg junior wygrywa pierwszą walkę z zawodnikiem Motoru Lublin Mateuszem Minkiewiczem w półfinale trafia na starszego i dużo silniejszego fizycznie przeciwnika z klubu Cross Fight Radom Błażejem Janko i niestety kończy turniej na 3 miejscu, Maksymilian Jaworski junior 61 kg również wygrywa pierwszą walkę z zawodnikiem Ares Warszawa Pavlo Budanovem. W półfinale niestety przegrywa i również kończy turniej na 3 miejscu. Dawid Ciepiela junior 70 kg dla którego był to drugi start w życiu w swojej pierwszej walce turniejowej remisuje z zawodnikiem klubu Sportowe Puławy Karolem Nierubcem i doprowadza do dogrywki, gdzie niestety przegrywa przewaga przy siatce, Kamil Ekiert junior 61 kg przegrywa z zawodnikiem Taurus Siedlce Abubakar Shavanowem, a debiutujący Jakub Szczurek junior 70 kg z zawodnikiem Sportowych Puław Szymonem Budniakiem i wracają do Sanoka na tarczy – relacjonuje Klub Samuraj Sanok.

źródło: materiały nadesłane

16-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook