REKLAMA

PŁOWCE: Dwa dorosłe niedźwiedzie na prywatnej posesji. Apelujemy o ostrożność [VIDEO]

PŁOWCE: Dwa dorosłe niedźwiedzie na prywatnej posesji. Apelujemy o ostrożność [VIDEO]

GMINA SANOK. Niepokojące zdarzenie w miejscowości Płowce. Dziś po godzinie 11:00 na terenie jednej z prywatnych posesji zauważono dwa dorosłe niedźwiedzie. Zwierzęta znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie domów.

Jak wynika z relacji świadków, niedźwiedzie bacznie obserwowały teren posesji. Zwierzęta kompletnie ignorowały dochodzące z otoczenia głosy i nie podejmowały żadnych reakcji mimo prób ich odstraszenia. Obecność tak dużych osobników w bliskiej odległości od budynków mieszkalnych budzi uzasadniony niepokój.

Mieszkańcy oraz osoby przebywające w tej okolicy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności. Apelujemy o zabezpieczenie kompostowników, śmietników oraz unikanie spacerów w miejscach o gęstej roślinności w pobliżu zabudowań.

fot. nagłówek. pixabay.com

Na poniższej mapie zaznaczony został teren spotkania zwierząt.

 

maps.google.com

15-03-2026

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)