tvBieszczady.pl / Aktualności / UWAGA! SEZON NA POTYKACZE TRWA! Potykacze do zadań specjalnych - wodoodporne i niewywracalne

UWAGA! SEZON NA POTYKACZE TRWA! Potykacze do zadań specjalnych - wodoodporne i niewywracalne

Potykacze zwane też stojakami reklamowymi stawiane są dziś wszędzie. Bardzo popularne stały się obecnie drewniane potykacze kredowe. Stało się to dlatego, że ręcznie wypisana wiadomość dla Klienta szczególnie zwraca uwagę. Stanowi ona dla zabieganych przechodniów wyraźną wskazówkę dokąd iść w "grze w podchody" codziennych spraw.

potykacz_drewniany_wodoodporny_walba

Potykacze zewnętrzne - oczekiwania i możliwości

W interesie każdego właściciela potykacza jest aby mógł on stać na właściwym miejscu zawsze  niezależnie od pogody. Kupując odpowiedni potykacz zewnętrzny możemy przestać się martwić o to, czy porywisty wiatr nie przeniesie go do sąsiada i czy niedawno starannie wypisana oferta nie spłynie razem ze strugami deszczu.

tablica_kredowa_wodoodporna_walba

Sprzedając potykacze poznaliśmy problemy i potrzeby naszych Klientów. Potykacz ma pomagać w prowadzeniu biznesu a nie go komplikować. Dlatego do użytku zewnętrznego polecamy drewniane potykacze wodoodporne i niewywracalne - mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego WALBA.eu

Potykacze wodoodporne

Potykacze wodoodporne WALBA mają odpowiednio zabezpieczone drewniane ramy. Użycie odpowiedniej mieszanki olejów i farb sprawia, iż drewno przez wiele sezonów nie zmienia swojego wyglądu i kształtu, nawet jeśli na potykacz pada deszcz czy śnieg. Odporna na wilgoć jest również sama tablica kredowa nazywana tablicą ABS. Wykonana jest ona z tworzywa sztucznego. W odróżnieniu od tradycyjnej, drewnianej płyty HDF, płyta plastikowa ABS jest znacznie trwalsza.  Potykacze wodoodporne są całorocznym narzędziem reklamy, którego zakup szybko się zwróci.

Potykacze wodoodporne WALBA
Potykacze wodoodporne WALBA

Potykacze niewywracalne

Nawet najbardziej wymagający Klient będzie zadowolony z zakupu naszych potykaczy niewywracalnych - mówi właściciel sklepu WALBA. Potykacze niewywraclane są również wodoodporne. Oprócz wodoodpornej drewnianej ramy i tablicy kredowej, mają one bardzo skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią w postaci silikonowego uszczelnienia pomiędzy ramą a tablicą potykacza. Ramy potykaczy niewywracalych są wykonane z grubych i szerokich drewnianych listew (6 cm!). Przez to dodatkowe dociążenie potykacze te ważą min. 18 kg! Dzięki temu nie wywróci ich nawet najsilniejszy podmuch wiatru. Tak stabilne potykacze sprawdzają się doskonale na wietrznych terenach nadmorskich i górskich. Oprócz oczywistych walorów użytkowych, potykacze niewywracalne są wyjątkowo estetyczne i praktycznie niezniszczalne. Do potykaczy o dużej wadze można zamontować dodatkowe 4 kółka z hamulcem. Rozjeżdżaniu potykacza zapobiega wówczas zakładany z obu stron metalowy pantograf.

 

potykacz_niewywracalne_zewnętrzne_walba
Potykacze wodoodporne i niewywracalne WALBA

 

Aby uzyskać maksymalny komfort użytkowania potykaczy z tablicami wodoodpornymi WALBA poleca stosowanie markerów kredowych do tablic wodoodpornych o podwyższonej odporności na deszcz i śnieg. Markery te nie zmywają się pod wpływem spływających kropli, a można je zetrzeć wilgotną ściereczką czy gąbką.

Zdjęcia: archiwum firmowe WALBA

potykacz_walba_waldemar_balaban
autor: Waldemar Bałaban

PHU WALBA
tel. +48 600 354 623
www.walba.eu

artykuł sponsorowany