REKLAMA

Policjanci z Polańczyka pamiętają o potrzebujących (ZDJĘCIA)

GMINA SOLINA. W najbliższą sobotę, większość z nas w rodzinnym gronie zasiądzie do wigilijnej kolacji. Dlatego w tym szczególnym okresie, policjanci wspólnie z pracownikami socjalnymi nie zapomnieli o najbardziej potrzebujących.

AGBc14

Policjanci nie potrafią przejść obojętnie obok najbardziej potrzebujących, szczególnie w takim okresie, jak zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Dlatego w tym wyjątkowym czasie, wspólnie z pracownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Polańczyku, postanowili odwiedzić najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Solina. Policjanci pomogli w rozładunku i przekazaniu tym osobom paczek z żywnością. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się nadchodzącymi świętami.

Starajmy się pomagać, jak tylko możemy. Policjanci apelują też do mieszkańców, aby zimą zwracać szczególną uwagę na osoby bezdomne, samotne czy też nietrzeźwe, które mogą stać się ofiarami mrozów. Jeden telefon pod numer alarmowy 112 może uratować życie. Podzielmy się tym, co mamy, bo pomaganie jest piękne!

źródło: KPP Lesko


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

23-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook