REKLAMA

Strażnik graniczny z Podkarpacia Wicemistrzem Świata w kulturystyce! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Funkcjonariusz Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce sierż. szt. SG Krystian Kochmański zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kulturystyce PCA Worlds Championships 2022.

20 listopada w Town Hall w Birmingham w Wielkiej Brytanii mistrzowie sportów sylwetkowych z całego świata walczyli o tytuł najlepszego z najlepszych. W kategorii PCA Pro Bodybuilding Krystian Kochmański mierzył się z 8 rywalami m.in. z Węgier, Chin, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Dzięki konsekwencji i ciężkim treningom mundurowy z SG wywalczył Wicemistrzostwo Świata.

Krystian Kochmański trenuje od 14 roku życia. Ma na swoim koncie liczne sukcesy. W 2022 roku funkcjonariusz zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe oraz złoty medal w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding.

Mundurowy na co dzień realizuje zadania w Zespole Interwencji Specjalnych, zapewniając bezpieczeństwo podróżnym korzystającym z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce. W Straży Granicznej służy od dziewięciu lat.

źródło: BiOSG

foto: BiOSG (materiały organizatora)

 

02-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook