REKLAMA

2 KWIETNIA: Mielecki Jarmark Wielkanocny

MIELEC. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy Fundacja „Popieram życie miodem słodzone” zaprasza państwa na Mielecki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 2 kwietnia w Mielcu na placu Armii Krajowej. Prezentować swoje wyroby będą okoliczni producenci i rzemieślnicy.

Podczas jarmarku będziecie państwo mogli kupić lokalne wędliny, sery, miody, oleje, kosmetyki naturalne manufaktura „Zielona Koza”, ceramikę i wiele innych artykułów wysokiej jakości. Jednym z wystawców jest również Paweł Gradowski finalista programu Masterchef. Z pewnością zachwycą Państwa stoiska gospodyń wiejskich, wyrobów z drewna oraz ozdób świątecznych.

Podczas mieleckiego jarmarku swoją twórczość i prace zaprezentują: Grupa Literacka, „Słowo”, Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Wszystkich uzdolnionych plastycznie, grupy formalne i nieformalne zapraszamy do udziału w konkursie na pisankę wielkanocną. Do wygrania 4 wycieczki na pasiekę edukacyjną. WIęcej informacji na stronie internetowej – zyciemiodemslodzone.pl. sponsorem całego wydarzenia jest „Pasieka Maciejka”.

jarmark-mielecki

materiały organizatora

22-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook