REKLAMA

Kolejny klip sanoczanina. 4erry – „Ciągle” (VIDEO)

Kolejny klip sanoczanina. 4erry – „Ciągle” (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoczanin Krystian Zielińskie kontynuuje muzyczną pasję, prezentując piąty klip i utwór „Ciągle”.


foto: screen z filmu / Youtube.com – Chanel 4

Do tej pory 4erry zaprezentował pięć klipów, które swoją premierę miały na platformie Youtube.com. Pierwszy z nich – „Wakacje” cieszył się dużym zainteresowaniem i do tej pory zebrał prawie 150 tys. wyświetleń. Drugi – „Chcę tam być” ma na ten moment 55 tys. odsłon. Sanoczanin nagrał również utwory: „Sam” i „Tony”.

To kolejny kawałek z płyty, którą przygotowuję. Niestety ze względu na pandemię i ważne wydarzenia w życiu osobistym, jej ukończenie opóźniło się. Mogę jednak potwierdzić, że w najbliższym czasie tempo zostanie podkręcone i będziemy mieli przyjemność zaprezentować kolejne klipy. Zapraszam do słuchania – mówi nam Krystian Zieliński.

Klip został nakręcony w kultowej dzielnicy Londynu – Hackne Wick oraz w Waterloo tunnel – The Graffiti Tunnel, stanowiącym popularną atrakcję turystyczną tunelu z przejściem dla pieszych pod stacją Waterloo, ozdobionym legalną sztuką uliczną i graffiti.

Dla Krystiana Zielińskiego, który dzieciństwo i lata młodzieńcze spędził w sanockiej dzielnicy Wójtostwo, rap od zawsze był dużym zainteresowaniem i pasją. W ostatnich latach, wykorzystując wolne chwile po pracy w Wielkiej Brytanii na pracę nad debiutancką płytą. Ważne jest dla niego pochodzenie i rodzinne miasto Sanok oraz Bieszczady. Jako temat przewodni pierwszego utworu i teledysku wybrał właśnie podkreślenie przywiązania do Sanoka, promocję miasta, ale również pięknych Bieszczadów.

O działalności muzycznej 4eerego pisaliśmy tutaj:

Sanoczanin i klip o mieście oraz o pięknych Bieszczadach (VIDEO)

Drugi klip sanoczanina. Wakacyjne klimaty (VIDEO)

4eery – CHCĘ TAM BYĆ

4eery – WAKACJE


źródło (3 filmy): Youtube.com – Chanel 4

29-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook