REKLAMA

Nowopowstałe Centrum Turystyki Aktywnej w Łobozewie Dolnym (VIDEO, FOTO)

Nowopowstałe Centrum Turystyki Aktywnej w Łobozewie Dolnym (VIDEO, FOTO)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Gmina Ustrzyki Dolne może pochwalić się nowym miejscem, idealnym do spędzenia czasu na wycieczkach, obozach sportowych czy „Zielonych Szkołach”, ale nie tylko! To nowopowstałe Centrum Turystyki Aktywnej w Łobozewie Dolnym – całoroczny kompleks sportowo-rekreacyjny świetnie sprawdzi się również jako baza noclegowa dla rodzin i par.

Łobozew uchodzi za jedno z najbardziej malowniczych i spokojnych miejsc w Bieszczadach, położony jest w dolinie potoku Łoboźnica między Pasmem Żukowa a masywem Jawora, w niedalekiej odległości od Jeziora Solińskiego. Mnogość pobliskich atrakcji łączy edukację z zabawą, wyjazd pełen przygód z wiedzą, odpoczynek wśród ciszy z aktywnym pobytem na łonie natury. Teren dookoła obiektu stwarza doskonałe warunki do aktywnych zajęć jak również do wypoczynku.

W ofercie znajdują się 52 miejsca noclegowe, w tym 8 pokoi wieloosobowych oraz 3 pokoje o podwyższonym standardzie 2- lub 3-osobowe.

Ośrodek posiada salę konferencyjną, wyposażoną w projektor multimedialny z dostępem do WI-FI. Jest też przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Centrum Turystyki Aktywnej, Łobozew 61 A, 38-700 Ustrzyki Dolne.
Tel. 533 586 919
E-mail: recepcjacta@ustrzyki-dolne.pl

UM Ustrzyki Dolne


14-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook