REKLAMA

Za nami dwa dni dobrej zabawy podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich (FOTO, VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Za nami dwa intensywne dni pełne atrakcji, wydarzeń, nauki i dobrej zabawy podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Były koncerty, warsztaty, gry, pokazy, prezentacje, przedstawienia, adrenalina, ale przede wszystkim dobra zabawa. Z pewnością każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zobacz relację z drugiego dnia imprezy!

Bartek Matłosz otworzył dzisiejsze koncerty w Skansenie. Finalista „Szansy na sukces” 2022 oraz zwycięzca plebiscytu PR Rzeszów „Werbel” 2020 (kategoria najlepszy album, którym okazał się „Debiut”), znów zachwycił niepowtarzalną barwą głosu. „KUFEL” pisze teksty do swoich utworów, a podyktowane są one zawsze wydarzeniami z życia prywatnego. Dzisiaj, młody artysta, swoim spojrzeniem na świat, podzielił się z sanocką publicznością ???????? Dodatkowo, po raz pierwszy, zagrał ze swoimi przyjaciółmi ???? – podsumowują organizatorzy.

Potrawy kuchni greckiej, włoskiej, hiszpańskiej i polskiej mogli wypróbować dzisiaj uczestnicy Dni Otwartych Funduszy Europejskich, w ramach spotkania z szefem kuchni, restauratorem i blogerem Andrzejem Polanem ???????????? Mała scena w Miasteczku Galicyjskim cieszyła się ogromną popularnością. Do stanowiska gotowania przez wiele godzin ustawiała się długa kolejka. Poniżej nasza krótka relacja z tego punktu programu ???? – relacjonują organizatorzy.

Na zakończenie dwudniowej imprezy, na scenie pojawił się zespół Dom O Zielonych Prograch, kojąc przybyłych swoimi utworami poezji śpiewanej.

[ngg src=”galleries” ids=”11685″ display=”basic_thumbnail”]   Wszystkie wydarzenia odbyły się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.


14-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook