REKLAMA

Muzyczna uczta na głos i fortepian

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne muzyczne wydarzenie w Galerii o smaku kawy Interpiano przy sanockim deptaku. W sobotę na swój koncert wokalno-fortepianowy zaprasza Mary Latoszanka. Ta niezwykle zdolna wokalistka zaśpiewa utwory z szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, każdemu z nich nadając osobisty charakter. Będzie nastrojowo, melancholijnie, a może nawet trochę romantycznie?

Mary Latoszanka o swojej muzyce mówi: – Podążając tropem myśli inżyniera Mamonia, któremu najbardziej podobają się te melodie, które już raz słyszał, celuję w piosenki znane i lubiane. – Śpiewanie sprawia mi ogromną radość i jest dla mnie doskonałą formą muzykoterapii. Cały czas uczę się i mam nadzieję, że na mojej artystycznej drodze jeszcze niejedno się wydarzy dodaje.

Artystka szuka inspiracji w różnych gatunkach muzycznych, nie ograniczając się do jednego uznaje, że w każdej muzyce można znaleźć coś interesującego. – Czasem coś dodam, czasem coś ujmę, czasem aranżacja jest „na bogato”, a czasem w akompaniamencie jest raptem kilka dźwięków. Bo ta pozorna cisza też tworzy muzykę! Mam nadzieję, że w tych pisanych dźwiękiem historiach, znajdziecie też cząstkę siebie i dacie się ponieść magii wieczoru w przepięknym wnętrzu galerii sztuki – zaprasza artystka.

Koncert rozpocznie się w sobotę 15 lipca o godz. 17:00. Wstęp bezpłatny.

materiały nadesłane

12-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook