REKLAMA

USTRZYKI DOLNE: Od września inauguracja klasy cheerleadingu sportowego! (VIDEO)

USTRZYKI DOLNE: Od września inauguracja klasy cheerleadingu sportowego! (VIDEO)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Już we wrześniu wraz z początkiem roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych swoją inaugurację będzie miała klasa cheerleadingu sportowego.

Zobaczcie jak o początkach Bieszczadzkiej Akademii Cheerleaders, o inspiracjach oraz o tym co ważnego jest w cheerleadingu opowiada Katarzyna Ożóg założycielka Akademii i główna liderka tej dyscypliny w gminie Ustrzyki Dolne.

Bartosz Romowicz. Arch. prywatne

– Swoją pasją i wytrwałością od wielu lat stara się wypromować tę dziedzinę, a jej starania przynoszą ogromne efekty. Jest przykładem na to, jak ciężką pracą można spełnić swoje marzenie. Nie bez powodu rośnie liczba tańczących dziewcząt oraz ich bardzo imponujące ociągnięcia. Swoimi występami często urozmaicają wydarzenia kulturalne, ale też charytatywne w Gminie Ustrzyki Dolne. Mało tego. Stały się naszą swoistą wizytówką! – podkreśla Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych.

– Taniec, gimnastyka, akrobatyka, energia, ale co ważniejsze relacja, współpraca i wreszcie przyjaźń! Czas spędzony na wspólnych treningach, wyjazdach i występach sprawił, że dziewczyny poza sprawnością fizyczną cheerleadingowi zawdzięczają o wiele więcej. Siła charakteru, hart ducha, pewność siebie Wszystko to zaowocuje w przyszłości – dodaje włodarz gminy.

Foto: Bieszczadzka Akademia Cheerleaders, fb / Radosław Plamowski.

video: youtube.com / Bartosz Romowicz
fot. nagłówek: Radosław Plamowski


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wielka Gala Cheerleaders w Ustrzykach Dolnych! Fantastyczne występy! (ZDJĘCIA)

13-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook