REKLAMA

BRZOZÓW: Policjanci i strażacy uczcili pamięć tragicznie zmarłego funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej

BRZOZÓW. 2 listopada punktualnie o godz. 18 w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej i remizach Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce zawyły syreny.

W ten sposób został oddany hołd zmarłemu strażakowi – nurkowi ze Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku, który 1 listopada uległ tragicznemu wypadkowi i poniósł śmierć na służbie. W geście solidarności brzozowscy policjanci dołączyli do strażaków z KP PSP w Brzozowie i razem z nimi oddali hołd zmarłemu koledze.

2 listopada 2023 roku punktualnie o godzinie 18 na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie strażacy uczcili śmierć tragicznie zmarłego płetwonurka ze Specjalistycznej Grupy Wodno-Nurkowej Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku śp. sekc. Bartoszowi Błyskalowi, który podczas prowadzonych działań uległ wypadkowi i poniósł śmierć na służbie.

W ramach solidarności do tego ważnego gestu włączyli się również policjanci z brzozowskiej komendy. Funkcjonariusze wspólnie ustawili swoje pojazdy, w których uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, zatrzymali się i oddali hołd zmarłemu koledze.

Cześć Jego pamięci!

źródło: KPP Brzozów

04-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook