REKLAMA

Nietrzeźwy kierowca potrącił nastolatkę

KROSNO / PODKAPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 16-letnia piesza. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do krośnieńskiego szpitala. Kierujący oplem miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16, na ul. Pużaka w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierujący oplem, skręcając w lewo, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę.

Poszkodowana została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-latek miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierowcy, a jego samochód został odholowany. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że opady deszczu i zalegające błoto pośniegowe, to elementy utrudniające bezpieczne poruszanie się – zarówno dla kierujących, jak też pieszych. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania na drodze.

KMP Krosno

12-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook