Z OSTATNIEJ CHWILI: Poważny wypadek autokaru w Makowej!
       
      
      
      
      MAKOWA / PODKARPACIE. Dziś w miejscowości Makowa, w powiecie przemyskim, doszło do poważnego wypadku autokaru. Na miejsce skierowane zostały śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Krakowa, Kielc oraz Sanoka, aby jak najszybciej udzielić pomocy poszkodowanym.
Zdarzenie zostało wstępnie zakwalifikowane jako „zdarzenie masowe”, co oznacza, że w wypadku mogło ucierpieć wiele osób. Chwilę później serwis informacyjny remiza.pl podał, że śmigłowce zostały zawrócone do swoich baz. Wstępne informacje wskazują, że w wypadku ucierpiało kilkanaście osób.
Na ten moment nie ma pełnych danych dotyczących ich stanu zdrowia, a służby wciąż pracują nad zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i udzielaniem pomocy.
Będziemy śledzić sytuację i podawać kolejne informacje w miarę ich pojawiania się. W międzyczasie, wszyscy proszeni są o zachowanie ostrożności w okolicach miejsca wypadku.
fot. pixabay.com
 28-03-2025
      
        Udostępnij ten artykuł znajomym:
         Udostępnij
        
        
                
        Napisz komentarz przez Facebook
        
                
        
        
        
        
        Tagi: epidemia, globalny protest, Karina Bosak, KARINA BOSAK dla WP: Nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa (FOTO), Karina Bosak o szczepieniach na koronawirusa, koronawirus, Krzysztof Bosak, LPR, makowa, międzynarodowy protest, obowiązkowe szczepienia, pandemia, wypadek, wypadek autokaru
 
    
lub zaloguj się aby dodać komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz